Nanorouška Balerina 3 vrstvá 5 ks

Kód produktu: nanorouska 5 ks Výrobce: Balerina

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Od 70 Kč
57,85 Kč bez DPH
na skladě
ks

Zdravotnická obličejová maska nejvyšší kategorie, třída IIR

Účelem obličejové masky je snížení rizika přenosu infekce. 

Masku lze použít opakovaně až 5 dní, za podmínky dezinfekce v  UV- C serilizátoru (UV lampa na na umělé nehty) nebo ionizátoru. 

Filtruje bakterie 99%, viry 98,6 %, pyly 99% a prachové částice99%.

Skladujte v suchu.

Cena za 1 ks s DPH  14 Kč / 5 dní

Balení mix po 5 kusech, limitované edice dle momentálního stavu zásob.

 

 

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Respirační řada s nanomembránou

České roušky a respirátory Balerina obsahují speciální filtrační nanomembránu, která je velmi rozdílná od běžně používaných materiálů typu melt-blown či nanovlákenných technologií.

Nanovlákenné filtrační vrstvy sice mají vysokou filtrační účinnost, ale nedá se v nich dýchat, jsou málo prodyšné. Materiál meltblown využívá elektrostatického náboje, který velmi rychle pomine a s ním se velmi rychle sníží i filtrační schopnost tohoto materiálu.

Nanomembrána Balerina nefiltruje na principu elektrostatického náboje a je tedy schopna filtrovat opakovaně zase a znovu tak jako nanoroušky. Na rozdíl od nanovlákenných roušek Vás však celá respirační řada Balerina uchvátí svou vynikající prodyšností.

Roušky a respirátory Balerina byly také testovány přímo na filtrační účinnost proti viru SARS-Cov-2 na Technické Univerzitě v Liberci na německém přístroji PALAS, který umí testovat filtrační účinnost materiálů pro částice velikosti SARS-Cov-2. Filtační účinnost pro částice velikosti SARS-Cov-2 je přes 98,6 %.

VARIANTY UŠNÍCH ÚCHYTŮ
A/ Ušní gumičky
B/ Komfortní gumičky z netkané textílie, díky nimž je rouška skladnější a případná adjustace a zkrácení ušního úchytu pomocí uzlíku je u elastických úchytů mnohem komfortnější ve srovnání s klasickými gumičkami. Tímto bylo vyhověno výzvě zdravotníků, kteří tráví v rouškách celý den. 

Obsah balení

Obsah balení: mix 5 ks nanoroušek 

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*

Soubory ke stažení

graf castic - kopie jpg (340.65 Kb)