Nanorespirátor FFP2 - 150 ks

Doprava zdarma
Kód produktu: nanorespirator FFP2 150 ks Výrobce: Balerina

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Od 4 800 Kč
4 800,00 Kč bez DPH
na skladě
ks

Nanorespirátor 150 ks - 1 ks 32 Kč

Mix barev 150 ks - 1 ks 32 Kč

Pokud preferujete nějaký vzor, jeho číslo napište do poznámky.

Na poptávky většího množství stanovujeme individuální ceny.

Respirátor PFHM731 - FFP2
(plně certifikován dle EN149)

Filtrační vrstva naší respirační řady je na českém trhu unikátní. Jedná se o nanomembránu, která má excelentní filtrační účinnost a přesto je mimořádně prodyšná. Byla vyvinuta v reakci na pandemii Covidu 19.

 

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Respirační řada s nanomembránou

České roušky a respirátory Balerina obsahují speciální filtrační nanomembránu, která je velmi rozdílná od běžně používaných materiálů typu melt-blown či nanovlákenných technologií.

Nanovlákenné filtrační vrstvy sice mají vysokou filtrační účinnost, ale nedá se v nich dýchat, jsou málo prodyšné. Materiál meltblown využívá elektrostatického náboje, který velmi rychle pomine a s ním se velmi rychle sníží i filtrační schopnost tohoto materiálu.

Nanomembrána Balerina nefiltruje na principu elektrostatického náboje a je tedy schopna filtrovat opakovaně zase a znovu, tak jako nanoroušky. Na rozdíl od nanovlákenných roušek Vás však celá respirační řada Balerina uchvátí svou vynikající prodyšností.

Roušky a respirátory Balerina byly také testovány přímo na filtrační účinnost proti viru SARS-Cov-2 na Technické Univerzitě v Liberci na německém přístroji PALAS, který umí testovat filtrační účinnost materiálů pro částice velikosti SARS-Cov-2. Filtační účinnost pro částice velikosti SARS-Cov-2 je přes 98,6 %.

Tento respirátor je určen k ochraně nositele proti vdechování pevných částic a kapalných aerosolů, toxických látek včetně virů, spor a bakterií, radioaktivních látek a karcinogenů do 50-ti násobku NPK/PEL (Vysvětl. Nejvyšší Přípustná Koncentrace látek v ovzduší pracovišť/Přípustné Expoziční Limity látek v ovzduší- stanovené nařízením vlády č. 361/2007 Sb.) Tento respirátor tedy nesmí být použit v prostředích, kde není známa koncentrace a složení škodlivin.

 

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*

Soubory ke stažení