Nákupní košík

Položek celkem: 0
Celková cena: 0 Kč

PřihlášeníO nás

Naše firma leží na okraji Turnova. Zákazníci k nám přicházejí z okolí Semil, Mladé Boleslavi, Liberce... Využívají klidného prostředí, parkoviště a osobního přístupu.

Rodinná  firma byla založena během dubna roku 1991 a to netradičním způsobem takzvaným "kopírováním z okna."  Zanedlouho byly zbudovány dveře a ty  využívají zákazníci dodnes, ačkoli dům prošel rekonstrukcí a byly vyměněny. 

Doba si vyžádala pořízení počítače, začali jsme nabízet grafiky letáků, poutačů, vizitek , formulářů na míru... Tehdy byl velký hlad po tisku a přišla řada na ofset.

Následovala nabídka razítek a později jsme je  i sami vyráběli.

Tisk ve velkém jsme z důvodu malých prostor opustili. Soustředili jsme se na kvalitní malonákladový tisk.

Pro posílení investic jsme hledali zdroj zisku v obchodě. Tehdy jsme dostli nabídku spolupracovat s firmu Marimex a tím jsme získali dvouletý náskok před supermarkety v prodeji nadzemních bazénů a příslušenství.

V oblasti reprografie se firma rozrostla o barevný tisk a velkoformátové kopírování. Nabídku jsme obohatili o potisk triček, porcelánu, puzzlí...

Podporou podniku byl fakt, že se nám podařil spustit internetový obchod s bázenářským sortimentem.

V roce 2004 došlo k oslabení firmy z důvodu rozchodu partnerů, ale dále jsme pokračovali ve stejném oboru, naštěstí, každý v jiném regionu :o).

Stálí zákazníci nám projevili podporu, za což jsme jim velmi vděčni. Podařilo se firmu nejen udržet, nově zainvestovat a rozšířit řady spokojených zákazníků, ale hledíme pozitivně do budoucna a spřádáme plány na nové projekty.

V současnosti nám největší radost dělá potisk triček a textilu. Chodí za námi jednotlivci s originálními poždavky na dárková trička, polštáře a tašky, řemeslníci s pracovním oblečením, sportovcům sjednotíme dresy a firemním společnostem vyrábíme reklamní oděvy s logem.

Práce nás stále těší a baví.


Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS